ŠACHOVÝ ODDÍL TJ NÁCHOD
založeno 1895

Prezident oddílu: ing. Petr Dusbaba
výbor oddílu: ing. Petr Dusbaba, ing. Jan Mojžíš, Zdeněk Král, Jan Novotný, David Hepnar
hrací místnost A družstva: Sněžka v.d., Jugoslávská 260 Náchod
hrací místnost B,C,D družstev: Kino Vesmír 3.patro, Hurdálkova 147
 Napište nám
 

Vsevjednom.cz

 


 

DRUŽSTVA
A družstvo II.liga D
B družstvo KS
C družstvo RP
D družstvo RP
šachy mládež zde a zde
 
SPONZOŘI




ing. Petr Šobotník
Jaromír Mertlík

ATELIER TSUNAMI s.r.o
Nadace kultury a sportu
města Náchoda
Agentura ANIMA
Město Náchod
Petr Zelený - prodej automobilů


 

 
ODKAZY
Internetová prodejna ŠACHY Pálka
chess24.com
play ok
Krajský šachový svaz
Novoborský šachový server
Šachinfo
Šachový svaz ČR
chesslady.com
sachovespravy.eu
kalendář turnajů v ČR a SR
Extraliga ČR družstev
SACHY.sk
ELO kalkulátor
Chess Database
FIDE
chessvibes.com
chesspro.ru
chessdom.com
e3e5.com
64.ru
Bereg Chess Club
Chessgames.com
Bundesliga
   

poslední aktualizace:27/09/2020 00:18:35

POZVÁNKA:
V sobotu 5.9.2020 proběhne v areálu tábořiště u rybníku Špinka 19.ročník bleskového turnaje Špinka Cup. Turnaj je zároveň okresním přeborem jednotlivců v bleskovém šachu. Začínáme v 10 hodin, prezence 9:30-10h, kiosek otevřen od 9:30h, srdečně zvou pořadatelé.
Výsledky zde

28.6.2020
II.liga 10. a 11.kolo:
Sněžka TJ Náchod - TJ Slavia Hradec Králové 3,5:4,5
TJ Žďár nad Sázavou - Sněžka TJ Náchod 4,5:3,5

22.5.2020
Pozvánky:
Okresní přebor v rapid šachu "Žďárecké tahy" v sobotu 13.6.2020 v 9 hodin
propozice zde výsledky zde

Špinka Cup 19.ročník v sobotu 5.9.2020, podrobnosti upřesníme, sledujte web.

23.2.2020
II.liga 9.kolo: TJ Lanškroun - Sněžka TJ Náchod 5:3 partie
KS 9.kolo: TJ Jiskra Jaroměř B - TJ Náchod B 6,5:1,5

16.2.2020
RP 8.kolo: PŠ TJ Náchod C - Česká Skalice 3:2
RP 8.kolo: Panda Rychnov n.Kn. D - PŠ TJ Náchod D 3:2

9.2.2020
II.liga 8.kolo: Sněžka TJ Náchod - 2222 ŠK Polabiny C 3:5
KS 8.kolo: TJ Náchod B - ŠK Lípa D 4,5:3,5

2.2.2020
RP 7.kolo: ŠK Nové Město n.M. - PŠ TJ Náchod C 2:3
RP 7.kolo: PŠ TJ Náchod D - Slovan Broumov A 3:2

26.1.2020
II.liga 7.kolo: TJ Štefanydes Polička - Sněžka TJ Náchod 4:4
KS 7.kolo: TJ Sokol Studnice A - TJ Náchod B 5:3

19.1.2020
RP 6.kolo: PŠ TJ Náchod C - ŠK ZŠ Doudleby n.Orl.  3,5:1,5
RP 6.kolo: DDM Kostelec n.Orl. B - PŠ TJ Náchod D 2:3

12.1.2020
II.liga 6.kolo: Sněžka TJ Náchod - TJ ŠO Chrudim 4:4  reportáž
KS 6.kolo: TJ Náchod B - ŠK Červený Kostelec 5,5:2,5

5.1.2020
RP 5.kolo: ŠK Červený Kostelec B - PŠ TJ Náchod C 1,5:3,5
RP 5.kolo: PŠ TJ Náchod D - Spartak Rychnov n.Kn.B 1:4

15.12.2019
II.liga 5.kolo: Rapid Pardubice - Sněžka TJ Náchod 4:4 reportáž
KS 5.kolo: Panda Rychnov n.Kn. B - TJ Náchod B 6:2

8.12.2019
RP 4.kolo: PŠ TJ náchod C - PŠ TJ Náchod D 2,5:2,5

1.12.2019
II.liga 4.kolo: Sněžka TJ Náchod - TJ CHS Chotěboř 3,5:4,5
KS 4.kolo: TJ Náchod B - DDM Kostelec n.Orl. A 5:3

24.11.2019
RP 3.kolo: Panda Rychnov n.Kn. D - PŠ TJ Náchod C 4:1
RP 3.kolo: PŠ TJ Náchod D 4:1 - T.J. Sokol Studnice B 1,5:3,5

17.11.2019
II.liga 3.kolo: ŠK Vysoké Mýto - Sněžka TJ Náchod 5:3 reportáž
KS 3.kolo: DDM Třebechovice p.O. B - TJ Náchod B 1:7

10.11.2019
RP 2.kolo: PŠ TJ Náchod C - Slovan Broumov A 2:3
RP 2.kolo: ŠK Česká Skalice - PŠ TJ Náchod D 4:1

3.11.2019
II.liga 2.kolo: Sněžka TJ Náchod - ŠK Lípa 2:6 reportáž reportáž z webu ŠK Lípa
KS 2.kolo: TJ Náchod B - Spartak Rychnov n.Kn. A 5,5:2,5

20.10.2019
RP 1.kolo: DDM Kostelec n.Orl. - PŠ TJ Náchod C 1,5:3,5
RP 1.kolo: PŠ TJ Náchod D - ŠK Nové Město n.Met. z.s. 1:4

13.10.2019
II.liga 1.kolo: Sněžka TJ Náchod - ŠK 1921 Zábřeh 3,5:4,5 reportáž

Kalendář soutěží družstev ŠO TJ Náchod zde

ŠPINKA CUP 18.ročník
V sobotu 14.9.2019 proběhne v areálu tábořiště u rybníku Špinka 18.ročník bleskového turnaje Špinka Cup. Turnaj je zároveň okresním přeborem jednotlivců v bleskovém šachu.
Začínáme v 10 hodin, prezence 9:30-10h, kiosek otevřen od 9.30 hodin.
Srdečně zvou pořadatelé.
Výsledky a foto zde

8.6.2019
Okresní přebor v rapid šachu
pozvánka zde výsledky zde foto zde

Členská schůze ŠO TJ Náchod 26.4.2019 od 16h. pozvánka

7.4.2019
KP 11.kolo: Sněžka TJ Náchod A - Panda Rychnov n.Kn. B 6,5:1,5 partie
RP 11.kolo: ŠK Česká Skalice - PŠ TJ Náchod C 3:2
RP 11.kolo: PŠ TJ Náchod D - Spartak Rychnov n.Kn. B 1,5:3,5

31.3.2019
KS 11.kolo: Sokol Hradec Králové A - Niki TJ Náchod B 7:1

24.3.2019
KP 10.kolo: TJ Dvůr Králové n.L. - Sněžka TJ Náchod A 3:5
RP 10.kolo: PŠ TJ Náchod C - TJ Jiskra Jaroměř C 2:3

17.3.2019
KS 10.kolo: Niki TJ Náchod B - ŠK Červený Kostelec A 3:5

3.3.2019
KP 9.kolo: Sněžka TJ Náchod - DDM Třebechovice p.O. 5:3
RP 9.kolo: ŠK Červený Kostelec B - PŠ TJ Náchod D 4:1

24.2.2019
KS 9.kolo: TJ Sokol Studnice - Niki TJ Náchod B 2:6

17.2.2019
KP 8.kolo: TJ Hronov - Sněžka TJ Náchod 4:4
RP 8.kolo: ŠK ZŠ Doudleby n.Orl. - PŠ TJ Náchod C 3:2
               PŠ TJ Náchod D - TJ Sokol Studnice B 3:2

10.2.2019
KS 8.kolo: Niki TJ Náchod B - DDM Třebechovice p.O. B 4:4

3.2.2019
KP 7.kolo: Sněžka TJ Náchod - TJ Jiskra Hořice 4:4
RP 7.kolo: PŠ TJ Náchod C - Panda Rychnov n.Kn. D 2,5:2,5
               ŠK Nové Město n.Met. - PŠ TJ Náchod D 4:1

27.1.2019
KS 7.kolo: Panda Rychnov n.Kn. C - Niki TJ Náchod B 5:3

20.1.2019
KP 6.kolo: TJ Jiskra Jaroměř - Sněžka TJ Náchod 5:3
RP 6.kolo: DDM Kostelec n.O. B - PŠ TJ Náchod C 0,5:4,5
               PŠ TJ Náchod D - ŠK Česká Skalice 1,5:3,5

13.1.2019
KS 6.kolo: Niki TJ Náchod B - DDM Kostelec n.O. A 4:4

6.1.2019
KP 5.kolo: ŠK AD Jíčín B - Sněžka TJ Náchod 2,5:5,5
RP 5.kolo: PŠ TJ Náchod C - Spartak Rychnov n.Kn. B 2:3
               TJ Jiskra Jaroměř C - PŠ TJ Náchod D 2,5:2,5

Opravený kalendář soutěží a akcí 2019 zde

22.12. se koná Mistrovství ČR v blesku jednotlivců také za účast "našich" Otto Nývlta, Petra Čechury a Pavla Semeráka.
online zde a zde
výsledky zde

15.12. oslavil 80.narozeniny dlouholetý člen našeho oddílu Josef Kánský. Pepo, hodně zdraví a spoustu příjemných chvil v životě i za šachovnicí!

16.12.2018
KS 5.kolo: Niki TJ Náchod B - Slavia Hradec Králové D 4:4

9.12.2018
KP 4.kolo: Sněžka TJ Náchod - ŠK Lomnice n.P. 7,5:0,5
RP 4.kolo: PŠ TJ Náchod D - PŠ TJ Náchod C 2:3

2.12.2018
KS 4.kolo: TJ Spartak Rychnov n.Kn. A - Niki TJ Náchod B 4,5:3,5

25.11.2018
KP 3.kolo: TJ Spartak Plchot Vrchlabí - Sněžka TJ Náchod 1:7
RP 3.kolo: PŠ TJ Náchod C - ŠK Červený Kostelec B 2:3
               ŠK ZŠ Doudleby n.Orl. - PŠ TJ Náchod 3:2

18.11.2018
KS 3.kolo: Niki TJ Náchod B - TJ Jiskra Jaroměř B 3,5:4,5

11.11.2018
KP 2.kolo: Sněžka TJ Náchod - ŠK Lípa B 4,5:3,5
RP 2.kolo: TJ Sokol Studnice B - PŠ TJ Náchod C 2:3
               PŠ TJ Náchod D - Panda Rychnov n.Kn. D 4,5:0,5

4.11.2018
KS 2.kolo: ŠŠPM Lipky Hradec Králové A - Niki TJ Náchod B 2:6

21.10.2018
KP 1.kolo: Slavia Hradec Králové C - Sněžka TJ Náchod 3:5
RP 1.kolo: PŠ TJ Náchod C - ŠK Nové Město nad Metují z.s. 1:4,
               DDM Kostelec n. Orl. B - PŠ TJ Náchod D 3:2

14.10.2018
KS 1.kolo: Niki TJ Náchod B - Slovan Broumov A 5,5:2,5

Kalendář soutěží družstev 2018/2019 zde

Členská schůze oddílu se koná v pondělí 8.10.2019 v 17h v klubovně ve Vesmíru

Špinka Cup 17.ročník
V sobotu 22.9.2018 proběhne v areálu tábořiště u rybníku Špinka 17.ročník bleskového turnaje Špinka Cup. Systém turnaje podle počtu účastníků (2 skupiny každý s každým + vyřazovací boje)
Začínáme v 13 hodin, prezence 12-13h, kiosek otevřen od 12 hodin.
Dobrou náladu, popřípadě teplé oblečení vhodné.
V turnaji se utkalo 15 hráčů ve dvou základních skupinách, po následné vyřazovací části zvítězil Petr Čechura před Michalem Štěpánem, Otto Nývltem a Pavlem Semerákem.
Pořadí v okresním přeboru v bleskovém šachu: 1.Čechura 2.Nývlt 3.Semerák.
Výsledky základních skupin zde a zde , výsledky vyřazovací části zde , foto zde

 

Napište nám   stránku spravuje Jan Novotný